Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Jeziory Dolne - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Gubin

Gubin(Jeziory Dolne + 17 km)

175 000 zł80 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość we wsi Grochów idealna dla inwestora lub osób szukających ciszy i przestrzeni! Oferuję dom jednorodzinny do remontu, położony w spokojnej i malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dębinka

Dębinka(Jeziory Dolne + 19 km)

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Dębinka, gmina Trzebiel, dom 180 m2, cena 470 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Oferujemy dom wolnostojący położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubsko

Lubsko(Jeziory Dolne + 15 km)

160 000 zł74 m² 2 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Chocicz. Nieruchomość o powierzchni około 74 m2, położonej na działce o powierzchni 1266 m2. Dwa pomieszczenia/pokoje, toaleta, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie(Jeziory Dolne + 37 km)

359 500 zł55 m² 6 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:816 m²

Rezerwacja * Jeśli marzysz o przestrzeni, która łączy urok natury z dostępem do miejskich udogodnień, ten trzypokojowy dom w Krośnie Odrzańskim, gostchorze, jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Pisarzy,Żary(Jeziory Dolne + 32 km)

775 000 zł180 m² 4 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Do obejrzenia po 01.01.2026r. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu położonego w Żarach przy ul. Sienkiewicza o pow. całkowitej ok. 180m2, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Plater

Lubsko(Jeziory Dolne + 15 km)

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Na sprzedaż: kamienica w centrum Lubska idealna inwestycja! Oferujemy na sprzedaż kamienicę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w ścisłym centrum Lubska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żagań

Żagań(Jeziory Dolne + 45 km)

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Żagań, stara Kopernia, dom powierzchnia 130 m2,sprzedam, 590 000 zł. Niepowtarzalna inwestycja pod żaganiem! dom 280 M2 + 20 arów - zysk gwarantowany! Lokalizacja: stara Kopernia - Tu Dzieje Się Biznes!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tuchola Żarska

Tuchola Żarska(Jeziory Dolne + 23 km)

299 000 zł106 m² 2 820,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 106m2 wraz z budynkami gospodarczymi (łączna pow. budynków gospodarczych:168m2). Dom wraz z budynkami usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Kresowa

Gubin(Jeziory Dolne + 17 km)

5 600 000 zł1 840 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:90

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż kamienica w Gubinie wyremontowana w 90%, która daje ogromny potencjał zarobkowy! środek kamienicy w stanie deweloperskim natomiast niektóre pomieszczenia są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jabłoniec

Jabłoniec(Jeziory Dolne + 20 km)

689 000 zł180 m² 3 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 792 m²

Przedstawiam Państwu przestronny, świetnie zlokalizowany dom znajdujący się w Jabłońcu. Dom jest piętrowy. Powierzchnia domu to aż około 180m2 + 4792m2 działki + zarybiony staw Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Jeziory Dolne

Jeziory Dolne,lubuskie

349 000 zł104 m² 3 355,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż lewy segment budynku jednorodzinnego W zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Nieruchomość zlokalizowana w Jeziorach Dolnych koło Brodów w powiecie żarskim. 72,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Jeziory Dolne

Jeziory Dolne,lubuskie

399 000 zł104 m² 3 836,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż lewy segment budynku jednorodzinnego W zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Nieruchomość zlokalizowana w Jeziorach Dolnych koło Brodów w powiecie żarskim. 77,29.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij